Вступ


Протягом останніх десяти років усіх користувачів ПК турбує думка – яким повинен бути сучасний комп’ютер, його технічні характеристики, надійність, функціональність, його дизайн, вартість та ін.
Зрозуміло, що постійно змінюються потреби і вимоги до комп’ютерів, відповідно змінюються знання, тому виникає потреба модернізації комп’ютера – це заміна процесора, відео карти, материнської плати, пам’яті та ін. А може перейти на іншу платформу персонального комп’ютера?
Нині існуючий ринок комплектуючих до комп’ютера і периферії до нього може задовольнити будь-якого користувача. Та з чого почати? Як зробити, щоб матеріальні витрати були найменшими?
Мета Веб-квесту – розглянути процес побудови обчислювальної системи з позицій аналітика, технічного консультанта, консультанта з програмного забезпечення, прeс-менеджера.

1 коментар:

  1. Служба фінансування Le_Meridian вийшла за рамки їхніх вимог, щоб допомогти мені отримати кредит, який я використовував, щоб розширити свій аптечний бізнес. Вони були дружніми, професійними та абсолютними дорогоцінними каменями, з якими можна працювати. Email..lfdsloans@lemeridianfds.com Або lfdsloans@outlook.com.WhatsApp ... + 19893943740.

    ВідповістиВидалити